Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.05.2013 13:14:49 

výsledky výstav 2010
 
Mezinárodní výstava psů Č.Budějovice
konáno- 9.10.2010
rozhodčí- J. Němec
 BOB
 
 
pes mladých Bart z Karhaňáku   V1 CAJC
pes mladých Bond z Dvorku Čamourku Voborský František VD 2
pes mezitřída Black z Dvorku Čamourku Voborský Michal V2 r.CAC
pes mezitřída Nat Kingdom Scotch Dama Krkonoše Kocúrová Květa V1 CAC,r.CACIB
pes otevčená  Amerigo Esperanza Futura   VD 2
pes otevřená  Ron  Fransto    VD1
pes  šampionů Benbuie  Bridoon    V1 CAC,CACIB,BOB
pes veteránů Adir Bohemia Setter Ružičková V1 nej. veterán
 fena štěnat Abby  the Ellyse's    VN
 fena  mladých  Xsara  z Holubické stráně  Nedavašková Zuzana  V1 CAJC
 fena mezitřída Aphrodithe    from Fairysett  Marcela Zouharová  V1 CAC,r.CACIB
 fena otevřená Bonie  Minabet   V1 CAC
 fena pracovní Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše Zdeněk Hejzlar V1 CAC,CACIB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Národní výstava psů Brno
konáno- 25.9.2010
rozhodčí- J. Němec
 
 BOB
pes mladých Bond z Dvorku Čamourku Voborský František  V1 CAJC
pes mladých Xawan z Holubické stráně Helena Krebsová  V2
pes mezitřída BJ-Moviestar z Ojcowskiej doliny Tulej Agnieszka  V1,CAC,NV,BOB
pes mezitřída Britt z Dvorku Čamourku Német Radislav  V2 r.CAC
pes otevřená Sam Fransto  Jan Coudr  V1 CAC
fena dorost Odeta Scotch Dama Krkonoše    VN
fena mladých Xsara z Holubické stráně  Zuzana Nedavašková  V1 CAJC
fena mezitřída Bora z Dvorku Čamourku Matoušková Jiřina  V1 CAC
fena mezitřída Brixie z Čechovských lánů    VD3
fena mezitřída Cuba Libre Sundowner's Bártová Zuzana  V2 r.CAC
fena otevřená Beloves Bib Áres Šamarkan    D2
fena otevřená Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše Zdeněk Hejzlar  V1 CAC, NV
fena pracovní Cassiopea Cabbi Áres Šamarkan  Marta Ščudlová  V1 CAC
fena vítězů Frea z Želečky  Marta Ščudlová  V1 CAC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 Mezinárodní výstava psů M.Boleslav
konáno- 28.8.2010
rozhodčí- J. Hejda
  BOB
 
pes mladých Xawan z Holubické stráně Helena Krebsová V1
pes pracovní Aron z Čechovských lánů Filinger Jan V1CAC,CACIB,BOB
fena mladých Xantal z Holubické stráně Šebrle Pavel V1
fena mezitřída Aphrodithe  from Fairysett Marcela Zouharová V2 r.CAC,r.CACIB
fena mezitřída Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše Zdeněk Hejzlar V1 CAC,CACIB
fena otevřená  Cuba Libre Sundowner's Bártová Zuzana V2
fena otevřená Fína Sonave Nosková eva V1 CAC
fena pracovní Arry z Dvorku Čamourku Musilová Darja V1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Národní výstava psů M. Boleslav
konáno- 17.7.2010
rozhodčí- J. Dostál
  BOB
 
 pes  dorost  Brad Silesia Setter Antonín Daněk VN2
 pes dorost Xawan z Holubické stráně Helena Krebsová VN1
 fena mladých Aphrodithe  from Fairysett  Marcela Zouharová V1 CAJC
 fena mladých Nessy Kingdom Scotch  Dama Krkonoše  Kocúrová Květa  V2
 fena pracovní Maria Matilde Scotch  Dama Krkonoše  Zdeněk Hejzlar V1 CAC,NV,BOB
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Mezinárodní výstava psů Brno
konáno- 19.6.2010
rozhodčí- H.Dvořáková
 BOB
 
pes dorost Xawan z Holubické stráně Helena Krebsová VN1
pes dorost Xero z Holubické stráně  Bohdan Žitník  VN2
pes mladých BJ-Moviestar z Ojcowskiej doliny Tulej Agnieszka  V1 CAJC
pes mezitřída Sam Fransto  Jan Coudr V1 CAC,CACIB
pes otevřená Fram Sonave  Eva Nosková  VD1
fena dorost Xsara z Holubické stráně  Zuzana Nedavašková  VN1
fena mladých Aphrodithe  from Fairysett  Marcela Zouharová  V1 CAJC, BOB
fena mezitřída Cassiopea Cabbi Áres Šamarkan  Marta Ščudlová  V1 CAC,CACIB
fena otevřená Sára z Holubické stráně  Jiří Velan  VD1
fena pracovní Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše  Zdeněk Hejzlar  V1 CAC,res.CACIB
fena šampionů Quina z Holubické stráně  Karolína Vašíčková  V1 CAC
fena veteránů Luisa z Holubické stráně  Zuzana Nedavašková  V1 nej. veterán
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Speciální výstava psů Kunratice
konáno- 12.6.2010
rozhodčí- I.Rafalská
 BOB
 
pes mladých Alwin z Wenytry Vojáčková Monika VD3    
pes mladých Britt z Dvorku Čamourku Német Radislav V1 CAJC,BOB
pes mladých Nat Kingdom Scotch Dama Krkonoše Kocúrová Květa V2
pes pracovní Basco Lovec z Gordonu Vojáčková Monika V1     
fena mladých Amarena Esperanza Futura Procházková Renata V2
fena mladých Bora z Dvorku Čamourku Matoušková Jiřina V1 CAJC   
fena otevřená Arry z Dvorku Čamourku Musilová Darja V2   
fena otevřená Bora z Černic Ing. Šonka František V3
fena otevřená Dona z Čejských lesíků Kačerovský Karel V1   
fena pracovní Alma Pro Felicitate Procházková Renata V2
fena pracovní Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše Hejzlar Zdeněk V1 CAC,SV   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Národní výstava psů Klatovy
konáno- 5.6.2010
rozhodčí- Beradze Iuza
 BOB
 
pes mladých Bastien z Dvorku Čamourku Krestýnová Gabriela V2
pes mladých Nat Kingdom Scotch Dama Krkonoše Hejzlar Zdeněk V1 CAJC
pes pracovní Bawler Áres Šamarkan Vítkovi Jaroslava a Jiří V1
fena otevřená Amie z Dešenických lesů Neumayer Kamil V1 CAC
fena pracovní Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše Hejzlar Zdeněk V1 CAC,NV,BOB
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Mezinárodní výstava psů Litoměřice.
konáno- 22.5.2010
rozhodčí- Z. Píbl
 
 BOB
pes mladých Nat Kingdom Scotch Dama Krkonoše Kocúrová Květa VD
pes pracovní Endy z Kord Hejda Josef V1 CAC,CACIB,BOB
fena mladých Cinderella Carolain Áres Šamarkan Vajdíková Jana VD
fena otevřená Henna Zettertjarns Spurná Lenka VD
fena pracovní Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše Hejzlar Zdeněk V1 CAC,CACIB
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 Klubová výstava psů ČPSK
konáno- 15.5.2010
rozhodčí-
 
 BOB
pes dorost  Arik z Podřipské Břízy Kunt Libor VN1
pes dorost Brad Silesia Setter Daňek Antonín VN2
pes mladých Alwin  z Wenytry Vojáčková Monika VD3
pes mladých Britt z Dvorku Čamourku  Német Radislav V2
pes mladých Cento Pexeso Vrbíková Václava VD4
pes mladých Cink Pexeso   Machová Šárka Ing. VD
pes mladých Nat Kingdom Scotch  Dama Krkonoše Kocúrová Květa V1
pes mezitřída Codey Contador v. Margnes v.d. Sterre Sošková Sylva D
pes mezitřída Idor  z Želečky Macháč Josef VD
pes otevřená  Fram Sonave Nosková Eva VD2
pes otevřená Pedro Fransto Kuthan aleš RNDr.  VD1
pes pracovní Basco Lovec z Gordonu Vojáčková Monika V2 r.CAC
pes pracovní Bawler Áres Šamarkan    Vítkovi Jaroslava a Jiří D3
pes pracovní Cigam  Jinonický dvůr Anderlová Jana V1 CAC,KV,BOB
pes vítězů Asti   z Ojcowskiej Doliny Wolak Kaarzyna V3
pes vítězů Bogey Jinonický dvůr Anderlová Jana  V1 CAC
pes vítězů Terry Czech Pamir Vojáčková Monika V2
fena mladých Bora z Dvorku Čamourku Matoušková Jiřina V1 CAJC
fena mezitřída  Maria Matilde Scotch  Dama Krkonoše  Hejzlar Zdeněk VD
fena otevřená Bora z Černic Šonka František  VD3
fena otevřená Camisa Jinonický dvůr Anderlová Jana V1
fena otevřená  Fína  Sonave Nosková Eva VD2
fena otevřená  Roxy Fransto  Čiperová Lucie  VD4
fena pracovní Andra Levaki Spurná Lenka VD2
fena pracovní Henna  Zettertjarns Spurná Lenka   VD1
fena vítězů Týna Czech Pamir  Neumayer Kamil V1
fena veteránů Aška  Pexeso   Machová Šárka Ing.  D
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Mezinárodní výstava psů Praha
konáno- 1.5.2010
rozhodčí- H. Dvořáková
 
 BOB
pes mladých Nat Kingdom Scotch Dama Krkonoše Hejzlar Zdeněk V1 CAJC
pes mladých New Kingdom Scotch Dama Krkonoše    V2
pes pracovní Bawler Áres Šamarkan  Vítkovi Jaroslava a Jiří  VD3
pes pracovní Dreamer Mesalinka    V2 r.CAC, r.CACIB
pes pracovní Valentino vom Eixelberg   V1 CAC,CACIB
fena mladých Nessy Kingdom Scotch Dama Krkonoše  Hejzlar Zdeněk V1 CAJC
fena otevřená Bára z Pňovských luhů   Miroslava Dvorožňáková  V1
fena pracovní  Maria Matilde Scotch Dama Krkonoše  Hejzlar Zdeněk  V1 CAC,CACIB,BOB
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Mezinárodní výstava psů České Budějovice
konáno- 24.4.2010
rozhodčí- Ing. F. Šonka
 
  BOB
pes mladých Bak z Dvorku Čamourku     VD3
pes mladých Bastien z Dvorku Čamourku     V1
pes mladých Nat Kingdom Scotch Dama Krkonoše   Kocúrová Květa V2
pes mladých Camelot's Prince Áres Šamarkan      VD4
pes pracovní Aron z Čechovských lánů   Filinger Jan V1 CAC, r. CACIB
pes šampionů Adir Bohemia Setter   Růžičková V1 CAC,CACIB
fena  mladých  Aphrodithe from Fairysett    Marcela Zouharová   V2
fena  mladých  Bora  z Dvorku Čamourku    Matoušková Jiřina  V1 CAJC, nej.mládý
fena mladých  Crazy Centipende  Áres Šamarkan    Filinger Jan  V3
fena  mezitřída  Maria Matilde Scotch  Dama Krkonoše    Hejzlar Zdeněk  V1 CAC,CACIB,BOB
fena  otevřená  Dyksi   z Krátošických strání    Matoušková Jiřina  V1 CAC,r.CACIB
fena  pracovní  Arry  z Dvorku Čamourku     Musilová Darja  V1 CAC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Národní výstava psů Ostrava
konáno- 10.4.2010
rozhodčí- MVDr. Č. Šrámek
 
 
 BOB 
 
 
pes štěnat Xero z Holubické stráně Bohdan Žitník VN1
pes mladých Britt z Dvorku Čamourku Német Radislav V1 CAJC
fena štěnat Xsara z Holubické stráně
 Nedavašková Zuzana
VN1
fena mladých Aphrodithe  from Fairysett  Marcela Zouharová V2
fena mladých Arven Silesia Setter  Kamila Hopjáková VD
fena mladých Bora z Dvorku Čamourku Matoušková Jiřina V1 CAJC,BOB, nej.mládý
fena mladých  Cuba Libre Sundowner's Bártová zuzana V3
fena mezitřída Bára z Pňovských luhů  Miroslava Dvorožňáková V1
fena otevřená Aischa z Pňovských luhů  Lenka Stanovská V1 CAC
fena vítězů Quina z Holubické stráně Vašíčková Karolína V1 CAC,NV
fena veteránů Luisa z Holubické stráně Nedavašková Zuzana V1 nej. veterán
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
  Mezinárodní výstava psů Brno
 konáno- 7.2.2010
 rozhodčí- Šimek F.
 
  BOB
 
 
Pes třída mladých Agrado Esperanza Futura Husáková Petra neúčast
Pes třída mladých BJ-Moviestar z Ojcowskiej doliny Tulej Agnieszka V
Pes mezitřída Codey Contador v. Margnes v.d. Sterre Sošková Sylva neúčast
Fena třída mladých Cassiopea Cabbi Áres Šamarkan Ščudlová Marta VD1
Fena třída mladých Cinderella Carolain Áres Šamarkan Vajdíková Jana VD2
Fena třída otevřená Castille des Pralines d´Aubejoux Anderlová Jana VD1
Fena třída šampionů Bumble-Bee Áres Šamarkan Ščudlová Marta V1, CAC, CACIB
Fena třída veteránů Luisa z Holubické stráně Nedavašková Zuzana V1, Nejl. Veterán, BOB
 

 
  Mezinárodní výstava psů Brno
 konáno- 6.2.2010
 rozhodčí- Letroye-Lantin D.
 
  BOB
 
 
Pes třída dorostu Black z Dovrku Čamourku Voborský Michal VN2
Pes třída dorostu Bond z Dvorku Čamourku Voborský František VN1
Pes třída dorostu Bak z Dvorku Čamourku Matoušková Jiřina N
Pes třída dorostu Britt z Dvorku Čamourku Német Radislav N
Pes třída mladých Agrado Esperanza Futura Husáková Petra vyloučen
Pes třída mladých BJ-Moviestar z Ojcowskiej doliny Tulej Agnieszka V1, CAJC, NMJ,BOB
Pes mezitřída Codey Contador v. Margnes v.d. Sterre Sošková Sylva neúčast
Pes třída pracovní Atrei z Tomaníkových vŕškov Pjatek Slavomír V1, CAC, CACIB
Pes třída pracovní Bawler Áres Šamarkan Vítkovi Jaroslava a Jiří VD
Fena třída dorostu Bessy-Caira z Dvorku Čamourku Černoková Agáta VN2
Fena třída dorostu Bria-Samba z Dvorku Čamourku ČERNOKOVÁ AGÁTA N
Fena třída dorostu Bora z Dvorku Čamourku Matoušková Jiřina VN1
Fena třída mladých Sanny Fransto Pjatek Slavomír D
Fena třída mladých Cassiopea Cabbi Áres Šamarkan Ščudlová Marta V2
Fena třída mladých Cinderella Carolain Áres Šamarkan Vajdíková Jana V1, CAJC
Fena mezitřída Bailey Lovec z Gordonu Švábenská Hana VD
Fena třída otevřená Castille des Pralines d´Aubejoux Versavau Christine & Anderlová Jana V1, CAC, CACIB
Fena třída šampionů Bumble-Bee Áres Šamarkan Ščudlová Marta V1, CAC, res. CACIB
Fena třída veteránů Luisa z Holubické stráně Nedavašková Zuzana V1, nej. veterán
 

 
  Národní výstava psů Olomouc
 konáno- 8.1.2010
 rozhodčí- MVDr. Č. Šrámek
 
  BOB
 
 
Pes třída dorostu Britt z Dvorku Čamourku Dvorek Čamourek Német Radislav VN 1
Pes třída mladých Codey Contador v. Margnes v.d. Sterre Sošková Sylva V1
Fena třída dorostu Bora z Dvorku Čamourku Matoušková Jiřina VN 1
Fena třída mladých Cassiopea Cabbi Áres Šamarkan Ščudlová Marta VD 1
Fena třída mladých Cuba Libre Sundowner´s Bártová Zuzana VD 3
Fena třída mladých Cinderella Carolain Áres Šamarkan Vajdíková Jana VD 2
Fena třída otevřená Fanta z Nětčic Jiřík Josef V1
Fena třída pracovní Frea z Želečky Ščudlová Marta V1, CAC
Fena
třída vítězů Bumble-Bee Áres Šamarkan Ščudlová Marta
V1, CAC, NV, BOB
TOPlist